3. ULUSLARARASI ŞEHİR, ÇEVRE VE SAĞLIK KONGRESİ

The Ankara Hotel

   

The Ankara Hotel | Toplantı
Ankara’da iş ve siyaset dünyasının kalbinde yer alan The Ankara Otel 5 kişiden 1000 kişiye kadar tüm kongre ve toplantı organizasyonlarınız için eşsiz bir ortam sunmaktadır.
10 adet toplantı salonu bulunan otelimizin yüksek tavanlı, kolonsuz, konforlu salonları; talep ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda dekore edilebilmekte ve bölünebilmektedir.
Salonlarla aynı büyüklükteki fuaye alanları ve Ankara manzaralı geniş terasıyla ihtiyaçlarınıza uygun çözümler yaratabilmektedir.
Günümüz ihtiyaçlarına yönelik hazırlanmış salonlarımız, sizlere tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak teknik donanımlarıyla hizmet verebilmektedir.
Toplamda 10 Adet Çok Amaçlı Salon; toplantı ve etkinliklerinizde en iyi hizmeti verebilecek durumda farklı kapasite seçenekleri ile salonlarımız sizlerin hizmetindedir.                                                                                                                                                                                                                                             
The Ankara Hotel | Konaklama

   Odalarımız ve genel alanlarımız şehir panoramasına hâkim olmanın avantajının yanı sıra Ankara denilince aklınıza gelebilecek tüm simgeleri ile çok yakın mesafededir.
Şehrin tam göbeğinde bulunan, içinde Alişveriş Merkezi barındıran ve yüksek hızlı tren garı ile de aynı yapı içerisinde olup; diğer şehir içi ulaşım noktalarının tam merkezindedir.
4 yıldızlı hizmeti ve donanımı yüksek alanları ile mükemmeli vaad ediyor. Rahatlatıcı veya sessiz oda seçenekleriyle Ankara'nın en iyisi.
Tüm odalarda safebox, ütü ve masası, kettle, ethernet bağlantısı ve universal priz gibi donanımlar bulunmaktadır.